چرا بازرگانی شکیبی؟

چرا بازرگانی شکیبی؟

چرا بازرگانی شکیبی؟

چه کسی به دنبال کالای بی کیفیت است ؟؟ تقریبا هیچکس.
همه انتظار دارند تا کالایی که خریداری می کنند بهترین کیفیت را داشته باشد. این یک اصل بدیهی و و اضح است و تمامی تولید کننده ها باید هدفشان این باشد. اما اگر این موضوع انقدر ساده و واضح و حتمی است پس چرا بازار اجناس پر شده است از کالا های بی کیفیت رنگارنگ که فروش بالایی هم دارند.
در پاسخ به این سوال چند دلیل میتوان آورد یکی میتواند این قضیه باشد که اصولا در بازار کشور ما جنس اصلی کمیاب است و تکنولوژی و امکانات کپی کننده ها تولید کننده های تقلبی آنقدر زیاد شده است که میتوانند کالای برند های معروف چنان شبیه بسازند که خود تولید کننده هم حتی قادر به تشخیص اصل نیست.
دیگر اینکه حال در این وضعیت آشفته و پر تلاطم کالا های تقلبی اگر کسی کالای اصلی داشته باشد به سان کیمیا مینماید و قیمت آن را هم به اندازه طلا. پس خریدار ناگریز است که هزینه ی گزاف و غیر واقعی بپردازد.
در نتیجه خریدار دو راه بیشتر ندارد یا آنکه کالای تقلبی بخرد یا آنکه اگر توانست کالای اصل را با هزینه ی زیادتر از آنچه که باید باشد تهیه کند .

اما ما میخواهیم استثنا باشیم . ما میدانیم که این شمایید که به سان کیمیا هستید و این اعتماد شماست که اندازه ی طلا ارزشمند است.
ضمانت میکنیم کالایی که نزد ماست از سر چشمه است و اصلی چون معتقدیم که هر کسی مستحق کیفیت است
پس اینجا در بازرگانی شکیبی کالای مورد نیاز خود را “اصلی” بخرید و تنها هزینه ی “واقعی” آن را بپردازید.

همیشه قدردان اعتماد شما هستیم.

shakibibtm.ir
instagram.com/shakibibtm
telegram.me/tmshakibi
09159130781
05137133824-5

4.85 (97%) از 20 رای
دسته:

درخواست قیمت محصول

نام شما (الزامی)

شماره تلفن ( الزامی )