درباره ما

شرکت تجهیزات اندازه گیری شکیبی متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع گیج ، پمپ ها، پاور آنالایزر ، مولتی متر های خاص ، پارتیکل کانتر، گازسنج ها ، تجهیزات کالیبراسیون ، ویدئوبروسکوب ، ترموویژن ، ترموگراف دامپزشکی ودوربین ترموگرافی ، دوربینهای حرارتی ، دوربینهای آتش نشانی ، ترموویژن ، الایمنت لیزری ،دوربین کرونا (تشخیص پدیده کرونا ) ، آنالیز جریان ، ارتعاش سنج ، بوراسکوپ ، فایبر اسکوپ ، گرم کن القایی … را شامل می شود.
بالا بردن کیفیت کارهاي ارائه شده در چهارچوب استانداردهاي حاکم در دنیا، امري نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. ديدگاه بلندمدت در تحقیق، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش های راهبردي ما در پیشبرد اهداف این شرکت می باشد. نگرشی که به گواه آنچه انجام گرفته است براي مجموعه شکیبی تخصص و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است .
در نظر داشته باشید این شرکت با سابقه 15 ساله در امور وارداتی و توزیع انواع تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق سابقه طولانی مدتی در بازار تجهیزات صنعتی کشور دارا می باشد.
ما به داشتن مشتریانی مانند شما می بالیم.
ایمیل دریافت سفارشات: info@shakibibtm.ir
تلفن سفارشات: 5-05137133824
تلفن فکس سفارشات: 02189789897
تلفن مستقیم مدیریت: 09159130781